FC Barcelona sprzedaje krzesełka z Camp Nou

darmowe camp nou

FC Barcelona modernizuje swój stadion. Z tej okazji władze klubu wymyśliły kolejny ciekawy pomysł na akcję marketingową i zarobek z klubowych pamiątek. Tym razem do sklepu z klubowymi gadżetami trafiły oryginalne krzesełka z Camp Nou, na jakich mogli zasiadać kibice, podczas oglądania spotkań Dumy Katalonii.

Zzapołowy baner FB

FC Barcelona sprzedaje krzesełka z Camp Nou w formie pamiątek

Od czerwca na Camp Nou trwają prace modernizacyjne. Na początku prac informowaliśmy, że władze klubu wpadły na ciekawy pomysł i w klubowym sklepie, Blaugrana sprzedawała podobiznę dotychczasowego stadionu z oryginalną murawą, jaka znajdywała się na mogącym pomieścić niecałe 100.000 kibiców, Camp Nou. Akcja cieszyła się ogromną popularnością wśród fanów Dumy Katalonii. Tym razem, ekipy remontowe wzięły się za rozbiórkę trybun, a do sklepów trafiły krzesełka na jakich mogli zasiadać kibice podczas oglądania domowych spotkań FC Barcelony. Koszt takiego krzesełka wynosi niecałe 100 euro, czyli niespełna 450 złotych.

Jak długo potrwa modernizacja stadionu Camp Nou?

Przez prace modernizacyjne drużyna Blaugrany nie będzie mogła rozgrywać spotkań na Camp Nou w obecnym sezonie. Duma Katalonii od początku trwania bieżących rozgrywek przeniosła się na Estadio Olímpico, który może pomieścić prawie 50.000 kibiców. Szacuje się, że Barca na swój stadion ma wrócić w sezonie 2024/25. Obiekt nie będzie jeszcze jednak w pełni zdatny do użytku. Gotowy i w pełni zmodernizowane Camp Nou ma zostać oddane w czerwcu 2026 roku i to wtedy FC Barcelona będzie mogła cieszyć się kompletem publiczności na swoich meczach. Stadiom ma pomieścić wówczas 105.000 kibiców.

Z kim FC Barcelona zagra kolejny mecz?

W kolejnym meczu Duma Katalonii zmierzy się z Realem Madryt. Spotkanie rozpocznie się w sobotę 28 października o godzinie 16:15.

Komentarze

komentarzy