Fenomenalna druga połowa Belgów. Co za gol Trossarda! [WIDEO]

Reprezentacja Polski wraca z Brukseli w bardzo kiepskich nastrojach. Podopieczni Czesława Michniewicza przegrali z Belgią aż 1:6. Gospodarze rozegrali fenomenalną drugą połowę spotkania, zdobywając aż 5 bramek w 45 minut. Genialnym uderzeniem popisał się Leandro Trossard.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się remisem 1:1. Najpierw po składnej akcji „Biało-Czerwonych” do siatki trafił Robert Lewandowski, który wykorzystał świetne podanie od Szymańskiego. Z kolei na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu pierwszej części rywalizacji, stan meczu wyrównał Witsel.

Co za bramka Trossarda!

W drugiej połowie „Czerwone Diabły” wskoczyły na odpowiedni poziom i wielokrotnie meldowali się przed bramką Drągowskiego. W 59. minucie spotkania do siatki trafił De Bruyne. Z kolei niecały kwadrans później prowadzenie reprezentacji Belgii podwyższył Leandro Trossard, który chwilę wcześniej zameldował się na murawie.

Piłkarz Brighton popisał się świetnym strzałem w 80. minucie meczu. Swoje bramki w tym spotkaniu zdobyli także Dendoncker oraz Openda. Tym sposobem reprezentacja Polski przegrała aż 1:6 i spadła na trzecie miejsce w tabeli.

Belgia 6:1 Polska

0-1 Lewandowski 28′

1-1 Witsel 42′

2-1 De Bruyne 59′

3-1 Trossard 73′

4:1 Trossard 80′

5:1 Dendoncker 83′

6:1 Openda 90+3′