Fenomenalne trafienie Di Marii w starciu z Nantes! [WIDEO]

W czwartkowy wieczór piłkarze Juventusu rozegrali rewanżowe starcie z Nantes w ramach 1/16 finału Ligi Europy. Piłkarze „Starej Damy” wygrali 3:0, a bohaterem turyńskiego zespołu został Di Maria. Argentyńczyk strzelił trzy gole, a jeden z nich jest wart szczególnej uwagi.

Dość niespodziewanie Juventus zaledwie zremisował 1:1 na własnym obiekcie z Nantes, dlatego awans zespołu z Serie A do kolejnej rundy nie był sprawą oczywistą. Czwartkowy mecz zaczął się dla „Starej Damy” świetnie, gdyż już w 5. minucie gości wyszli na prowadzenie.

Fenomenalnym uderzeniem popisał się Di Maria.

Juventus z awansem

Niecały kwadrans później jeden z graczy Nantes otrzymał czerwony kartonik, a Juventus dostał rzut karny. Do jedenastki podszedł Di Maria, który podwyższył prowadzenie. Argentyńczyk ustalił wynik meczu w 78. minucie, dzięki czemu „Stara Dama” zagra w 1/8 finału LE.