Fenomenalne trafienie Dominika Szoboszlaia w starciu z Bułgarią! [WIDEO]

W ramach 2. kolejki kwalifikacyjnej Euro 2024, reprezentacja Węgier rywalizowała u siebie z Bułgarią. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy 3:0, a fenomenalnym uderzeniem popisał się Dominik Szoboszlai.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 7. minucie rywalizacji. Do siatki trafił Vecsei, który wykorzystał podanie od Orbana.

Fenomenalny strzał Szoboszlaia

Niecałe dwadzieścia minut później mieliśmy już 2:0. Świetnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Dominik Szoboszlai.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:0, gdyż jeszcze przed przerwą bramkę zdobył Adam. W grupie G na pierwszym miejscu jest Serbia, która zdobyła komplet punktów w dwóch meczach. Węgry są na drugim miejscu z jednym rozegranym spotkaniem i dorobkiem trzech oczek.