Fenomenalne trafienie Michaela Keane’a w starciu z Tottenhamem! [WIDEO]

Na zakończenie 29. kolejki Premier League, piłkarze Evertonu rywalizowali na własnym obiekcie z Tottenhamem. Starcie obu drużyn zakończyło się remisem 1:1. Punkt swojej drużynie po fenomenalnym uderzeniu zagwarantował Michael Keane.

Ekipa „The Toffees” walczy o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Gdy w drugiej połowie meczu czerwoną kartkę zobaczył Doucoure, a dziesięć minut później rzut karny wykorzystał Harry Kane, wszystko wskazywało na to, że ekipa gości zgarnie trzy punkty w poniedziałkowy wieczór.

Fenomenalny strzał Keane’a

W 90. minucie meczu fenomenalnym uderzeniem popisał się Michael Keane, który wyrównał stan rywalizacji.

Podział punktów oznacza, iż Everton ma obecnie punkt przewagi nad strefą spadkową, natomiast Tottenham jest na czwartym miejscu z identycznym dorobkiem, co Manchester United. Ekipa z Old Trafford rozegrała jednak o dwa mecze mniej.