Fenomenalne trafienie Thiago Alcantary w starciu z Porto! [WIDEO]

W ramach 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów piłkarze Liverpoolu rywalizowali na własnym obiekcie z Porto. Choć „The Reds” mają już zagwarantowany awans z pierwszego miejsca, to i tak podopiecznym Juergena Kloppa udało się sięgnąć po trzy punkty w spotkaniu z drużyną, która cały czas walczy o udział w 1/8 finału. Fenomenalnym trafieniem popisał się Thiago Alcantara.

To gościom powinno zdecydowanie bardziej zależeć na wygraniu tego pojedynku. Nic dziwnego, że w pierwszej połowie Porto stworzyło sobie więcej sytuacji bramkowych, ale to Liverpool zanotował więcej celnych strzałów. „The Reds” byli zdecydowanie bardziej skuteczni. Potwierdza to chociażby sytuacja z 52. minuty.

Fenomenalny gol Thiago

Fenomenalnym uderzeniem popisał się Thiago Alcantara.

Z innej perspektywy:

Kilkanaście minut po trafieniu Hiszpana prowadzenie „The Reds” podwyższył Salah, który jednocześnie ustalił wynik rywalizacji na 2:0.