Fenomenalny gol Alaby w starciu z Włochami! [WIDEO]

W niedzielę rozpoczęły się mistrzostwa świata w Katarze. Reprezentacje, które nie załapały się do tej prestiżowej imprezy, rozgrywają mecze towarzyskie. W tym gronie są m.in. Austria oraz Włochy. Obie ekipy zmierzyły się na Ernst Happel Stadion w Wiedniu. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0, a fenomenalnego gola strzelił David Alaba.

Nieobecność Włochów na mundialu jest oczywiście ogromnym zaskoczeniem. Triumfatorzy Euro 20220 zagrali w ubiegłą środę z Albanią, notując zwycięstwo 3:1, a następnie w niedzielę zmierzyli się z Austriakami.

Fenomenalny gol Alaby

Już w szóstej minucie spotkania Austria wyszła na prowadzenie, a do siatki trafił Schlager. Jeszcze przed przerwą gospodarze zdobyli drugą bramkę. Fenomenalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się David Alaba.