Fenomenalny gol Andreasa Christensena w starciu z Rosją! [WIDEO]

Reprezentacja Danii stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem. Brak punktów w dwóch starciach sprawił, iż Duńczycy nie tylko musieli wygrać swój pojedynek, ale także byli zdani na reprezentację Belgii, która rywalizowała z Finlandią. Ostatecznie Dania wygrała 4:1, a Belgia triumfowała 2:0. Fenomenalnego gola w meczu Rosja-Dania strzelił Andreas Christensen.

Od pierwszego gwizdka sędziego reprezentacja Danii ruszyła do ataków. Choć Duńczycy dłużej utrzymywali się przy piłce, to nieco konkretniejsi w pierwszych trzydziestu minutach byli Rosjanie, którzy stworzyli sobie dwie dogodne sytuacje. Dania dopięła swego w 38. minucie, a do siatki trafił Damsgaard, który wykonał imponujące uderzenie.

Fenomenalny gol Christensena

Bramką wieczoru było bez wątpienia trafienie Andreasa Christensena. Defensor Chelsea popisał się fenomenalnym uderzeniem.