Fenomenalny gol Kike Garcii w starciu z Realem Madryt! [WIDEO]

Na zakończenie 14. kolejki LaLiga Real Madryt rozgrywa wyjazdowe spotkanie z Eibarem. Goście szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie dzięki trafieniom Benzemy oraz Modricia. Gospodarze zdołali odpowiedzieć jeszcze przed przerwą. Pięknym golem popisał się Kike Garcia!

Real Madryt jest niekwestionowanym faworytem tej rywalizacji. Po pierwsze „Królewscy” są znacznie wyżej w tabeli. Po drugie, Eibar fatalnie spisuje się w tym sezonie na własnym obiekcie, co potwierdzał dorobek zaledwie czterech punktów po siedmiu rozegranych meczach u siebie.

Piękny gol Kike Garcii

Wygląda na to, że Eibar zanotuje kolejną porażkę na własnym obiekcie. Real Madryt prowadzi bowiem do przerwy 2:1. Nadzieje drużynie przywrócił w 28. minucie Kike Garcia, który popisał się przepięknym uderzeniem.