Fenomenalny Robert Lewandowski. Hat-trick w starciu z Benfiką! [WIDEO]

W ramach 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, piłkarze Bayernu Monachium rywalizowali na własnym obiekcie z Benfiką. Niespodzianki nie było. „Bawarczycy” wygrali mecz, pokonując portugalskiego przeciwnika 5:2. Hat-tricka zanotował Robert Lewandowski, który dorzucił dodatkowo asystę.

Mecz mogła otworzyć Benfica. Zespół z Lizbony trafił do siatki w 16. minucie, ale za sprawą spalonego sędzia nie mógł uznać tej bramki. Chwilę później z gola cieszyli się gracze Bayernu, a konkretniej Robert Lewandowski.

Sześć minut później „Bawarczycy” prowadzili 2:0. Do siatki trafił Gnabry, który otrzymał podanie od Lewandowskiego. Kapitan naszej kadry mógł schodzić do szatni z dwoma bramkami, ale nie wykorzystał rzutu karnego w doliczonym czasie gry pierwszej połowy.

Hat-trick Lewandowskiego

W drugiej części starcia Robert Lewandowski dorzucił jeszcze dwa gole, strzelając na 4:1 oraz 5:2.