Festiwal kiksów w meczu Ruch Chorzów – ŁKS Łódź [WIDEO]

Darmowe Stadion

Piłkarze Ekstraklasy przyzwyczaili nas do wielu nieszablonowych zagrań oraz baboli. W meczu drugiej kolejki a konkretnie Ruchu Chorzów z ŁKS-em Łódź, byliśmy świadkami wielu kiksów podczas spotkania.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Popisy techniczne piłkarzy na murawie

Pierwsze 20 minut spotkania Ruchu z ŁKS-em było gratką dla wszystkich kompilatorów polskiej ligi. Zaczęło się bardzo szybko, ponieważ już w 5. minucie piłkarze Chorzowa wykonywali rzut wolny. Zawodnik Niebieskich miał wiele możliwości rozegrania stałego fragmentu gry. Mógł dośrodkować lub zdecydować się na bezpośrednie uderzenie na bramkę. Ostatecznie połączył wszystkie opcje i oddał piłkę rywalom.

W 19. minucie Bartosz Szeliga chciał w szybki sposób doprowadzić do wyrównania meczu. Piłkarz zdecydował się na techniczny strzał mierzony zza pola karnego. Piłka po jego zagraniu wylądowała jednak daleko od celu.

Gol na 1:0, również padł po zamieszaniu w polu karnym ŁKS-u. Ostatecznie udało się wbić futbolówkę do bramki i w 14. minucie na prowadzenie Ruch Chorzów wyprowadził Kacper Michalski.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Strzelcem drugiej bramki został Tomasz Swedrowski.

Kiedy Ruch i ŁKS rozegrają następne spotkania?

ŁKS przystąpi do następnego meczu 4 sierpnia o godzinie 20.30. Ich rywalem będzie Korona Kielce. Ruch z kolei będzie musiał czekać do 6 sierpnia do godziny 20:00. Zespół z Chorzowa stanie na przeciwko Legii Warszawa.

Komentarze

komentarzy