
Odejdzie czy zostanie? – takie pytanie zapewne najczęściej pada z ust fanów Chelsea w kontekście Edena Hazarda. Belg nadal nie podpisał nowej umowy, a podczas wczorajszej klubowej gali dość efektownie (o ile odejdzie ze Stamford Bridge) mógłby pożegnać się z Premier League. Dwie nagrody piłkarza sezonu (od piłkarzy oraz klubu), a także statuetka za najlepszego gola obecnej kampanii – lepiej być nie mogło.
Podczas wręczania jednej z nagród na sali ktoś wykrzyknął, żeby Eden podpisał nowy kontrakt. Odpowiedź Belga była zupełnie w jego stylu:
![Karol Świderski i Kamil Jóźwiak ponownie trafiają do siatki! [WIDEO]](https://zzapolowy.com/wp-content/uploads/2023/04/Jozwiak-322x212.png)
![Pech nie opuszcza Harry’ego Maguire’a. Kuriozalny samobój w starciu z Sevillą! [WIDEO]](https://zzapolowy.com/wp-content/uploads/2023/04/Maguire-322x212.png)
![Duży błąd Łukasza Fabiańskiego w starciu z Newcastle! [WIDEO]](https://zzapolowy.com/wp-content/uploads/2023/04/Fabianski-322x212.png)
