Genialne trafienie Jamesa Maddisona. Manchester City na łopatkach! [WIDEO]

W kontekście niedzielnych spotkań Premier League, bez wątpienia najlepiej zapowiadało się starcie Manchesteru City z Leicester. Mecz obu ekip nie zawiódł. Po 87. minutach rywalizacji dość niespodziewanie prowadził zespół „Lisów”. Genialne trafienie zanotował James Maddison.

Już w zeszłym sezonie piłkarze Leicester udowodnili swoje aspiracje w kontekście walki o TOP4. Ostatecznie, drużyna z King Power Stadium nie zdołała załapać się do czołowej czwórki. Podopieczni Brendana Rodgersa z pewnością ustalili sobie ten sam cel na sezon 2020/2021. Jak na razie, „Lisy” radzą sobie bardzo dobrze.

Genialny gol Maddisona

W potyczce Manchesteru City z Leicester na Etihad Stadium, niekwestionowanym faworytem była ekipa gospodarzy. Goście sprawili jednak ogromną niespodziankę. Po 87. minutach, gracze Rodgersa prowadzą 4:2. Choć trzy gole w meczu zdobył Jamie Vardy, to tytuł najpiękniejszej bramki padł łupem Jamesa Maddisona. Anglik popisał się genialnym trafieniem.