Genialne trafienie Zahy w meczu z Chelsea! [WIDEO]

W ramach 34. kolejki Premier League, Crystal Palace rywalizuje na własnym obiekcie z Chelsea. Dla gospodarzy mecz rozpoczął się w najgorszy możliwy sposób, gdyż zespół „Orłów” nie tylko stracił gola, ale również podstawowego obrońcę – Gary’ego Cahilla. Humory poprawił kibicom Wilfried Zaha, zdobywając piękną bramkę.

Gracz Crystal Palace spisuje się w ostatnim czasie dość przeciętnie. Wystarczy bowiem powiedzieć, że 27-latek przed spotkaniem z „The Blues” po raz ostatni trafił do siatki w połowie grudnia.

Piękny gol Zahy

Mimo to, Iworyjczyk wpisał się na listę strzelców w starciu z wyżej notowanym rywalem. Co więcej, Wilfried popisał się genialnym uderzeniem.

Do przerwy The Blues” prowadzą z Crystal Palace 2:1. Bramki dla gości strzelili Giroud oraz Pulisic.