Genialny gol Bruno Fernandesa w starciu z Basaksehirem! [WIDEO]

Kolejny krok w kierunku awansu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów postara się zrobić Manchester United, który rywalizuje we wtorek z Basaksehirem. „Czerwone Diabły” bardzo dobrze weszły w mecz, zdobywając gola już w 7. minucie rywalizacji. Genialnym uderzeniem popisał się Bruno Fernandes.

Dość niespodziewanie Manchester United tuż przed listopadową przerwą reprezentacyjną przegrał na wyjeździe z Basaksehirem 1:2. Tym samym kwestia awansu „Czerwonych Diabłów” do 1/8 finału nieco się pokomplikowała. Piłkarze Ole Gunnara Solskjera mają jednak wszystko we własnych rękach.

Piękny gol Bruno Fernandesa

Zespół z Old Trafford jest na dobrej drodze, by sięgnąć po kolejne trzy punkty w LM. Już w 7. minucie rywalizacji z Basaksehirem do siatki trafił Bruno Fernandes, który popisał się genialnym uderzeniem.