Genialny rajd Zaniolo zakończony bramką! [WIDEO]

Dłuższa przerwa w rozgrywkach była szansą dla piłkarzy, którzy zmagali się z poważną kontuzją. Takim graczem był Nicolo Zaniolo. Włoch na początku lipca zameldował się na murawie po miesiącach rekonwalescencji. W trakcie starcia ze SPAL, 21-latek popisał się genialnym rajdem.

Już w połowie stycznia, Nicolo Zaniolo nabawił się poważnego urazu w rywalizacji z Juventusem. Diagnoza była brutalna – zerwanie więzadła krzyżowego. Taka kontuzja oznaczała miesiące przerwy od gry.

Genialny rajd

Zawieszenie rozgrywek w wyniku panującej pandemii spowodowało, iż Nicolo Zaniolo otrzymał szansę, by zagrać jeszcze w trakcie sezonu 2019/2020. Piłkarz Romy wrócił na murawę 5 lipca, wchodząc z ławki w starciu z Napoli.

Sympatycy rzymskiej ekipy z pewnością zapamiętają trafienie 21-latka z meczu ze SPAL. Włoch popisał się genialnym rajdem i precyzyjnym uderzeniem.

To był udany mecz dla Romy, gdyż starcie obu ekip zakończyło się zwycięstwem 6:1 ekipy ze stolicy Włoch.

Zostaje w klubie

W ostatnich dniach media spekulowały na temat możliwego transferu Zaniolo. Wszelkie doniesienia zdementował szkoleniowiec Romy, który oznajmił, iż Nicolo jest częścią projektu, który tworzy. Dziennikarze łączyli zawodnika z przeprowadzką do Tottenhamu.