Gnabry z pięknym golem. Ależ zakręcił rywalem! [WIDEO]

darmowe pilka

Bayern Monachium oraz Liverpool stanęli naprzeciwko siebie w meczu towarzyskim, w ramach przygotowań do nowego sezonu. Spotkanie okazało się prawdziwym rollercoasterem.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Świetne widowisko w meczu Liverpool – Bayern

Drużyny rozegrały spotkanie w Singapurze. W pierwszych minutach spotkania klub z Anglii był lepszą drużyną. The Reds do 28. minuty prowadzili 2:0. W33. minucie Bawarczycy wzięli się za odrabianie strat. Impuls do działania dał Serge Gnabry. Po znakomitym podaniu od nowego zawodnika zespołu, Kima Min-Jae zdobył jeszcze piękniejszą bramkę, wkręcając rywala z Liverpoolu. Do końca pierwszej połowy Bayernowi udało się wyrównać za sprawą Sane. W drugiej połowie na prowadzenie ponownie wyszli Anglicy. Po golu Diaza. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się zwycięstwem klubu z Premier League, Bayern w końcówce spotkania strzelił dwie bramki, przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla Bawarczyków.

Kiedy zespoły rozpoczną sezon?

Liverpool zmagania w Premier League rozpocznie 13 sierpnia. Z miejsca wezmą udział w szlagierze kolejki, ponieważ ich rywalem będzie Chelsea. Bayern Monachium 12 sierpnia ma okazje wywalczyć pierwsze trofeum w nadchodzącym sezonie. Bawarczycy zmierzą się z RB Lipskiem o Superpuchar Niemiec. Walkę o obronę tytułu ligowego rozpoczną 18 sierpnia z Werderem Brema.