Gol Arkadiusza Milika w meczu z Lazio! [WIDEO]

W niedzielny wieczór rozegrano ostatnie mecze poprzedzające przerwę na mundial. W Turynie piłkarze Juventusu zmierzyli się z Lazio. Starcie obu drużyn zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:0, a jedną z bramek zdobył Arkadiusz Milik.

Reprezentant Polski rozgrywał bardzo dobry mecz. Milik miał spory udział przy bramce na 2:0, gdyż odzyskał futbolówkę w środku pola, a następnie szybko podał piłkę do jednego z partnerów, by ostatecznie gola strzelił Kean.

Gol Arkadiusza Milika

W 90. minucie meczu po dokładnym podaniu Chiesy, Arkadiusz Milik sam trafił do siatki.

Juventus wchodzi w przerwę reprezentacyjną w bardzo dobrych nastrojach. Zawodnicy „Starej Damy” zanotowali sześć ligowych zwycięstw z rzędu i są już na trzecim miejscu w tabeli. Strata do lidera – Napoli wynosi jednak dziesięć oczek.