Gracz Spezii strzela fenomenalnego gola z przewrotki w starciu z Lazio! [WIDEO]

W ramach 29. kolejki Serie A, piłkarze Lazio rywalizowali na własnym obiekcie ze Spezią. Beniaminek włoskiej ekstraklasy nie zdołał wywieźć z Rzymu chociażby jednego punktu, gdyż starcie zakończyło się wygraną Lazio 2:1. Mimo to, Spezia strzeliła najpiękniejszego gola w tym spotkaniu. Fenomenalne trafienie zaliczył Daniele Verde.

Do 56. minuty meczu kibice oglądający starcie Lazio ze Spezią musieli czekać na pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Manuel Lazzari wykorzystał podanie Correi i wpakował futbolówkę do siatki.

Fenomenalny gol z przewrotki

Goście zdołali jednak odpowiedzieć. W 73. minucie fenomenalnego gola z przewrotki strzelił Daniele Verde.

Ostatni głos w tym spotkaniu należał do gospodarzy. Felipe Caicedo wykorzystał rzut karny, ustalając tym samym wynik meczu na 2:1.