Harry Kane miał sporo szczęścia. Anglik powinien wylecieć z boiska? [WIDEO]

Najciekawszy mecz 18. kolejki Premier League nie rozczarował. Tottenham zmierzył się na własnym obiekcie z Liverpoolem, a spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Podczas starcia mieliśmy sporo kontrowersji. Jedna z nich dotyczyła Harry’ego Kane’a. Anglik dopuścił się brutalnego faulu, ale obejrzał tylko żółty kartonik.

Dość niespodziewanie to Tottenham jako pierwszy wyszedł na prowadzenie. W 13. minucie podanie Ndombele wykorzystał Harry Kane. Anglik miał na początku starcia mnóstwo energii. W jednej sytuacji aż za dużo.

Kane powinien obejrzeć czerwoną kartkę?

Napastnik „Kogutów” bezpardonowo potraktował Robertsona. Ostatecznie Kane obejrzał żółty kartonik.

W 35. minucie stan meczu wyrównał Jota. W drugiej połowie do siatki trafiali Robertson oraz Son. Ten pierwszy obejrzał również czerwony kartonik za brutalny atak na Emersona Royala.