Inter Miami pokonał Charlotte. Świderski i Jóźwiak bez szans

Piłka darmowe

Inter Miami pokonał Charlotte aż 4:0. Mecz wzbudził spore zainteresowanie Polaków, ponieważ był to pojedynek Messiego ze Świderskim i Jóźwiakiem. Na grafice promującej spotkanie znaleźli się właśnie Argentyńczyk i polski napastnik.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Messi i spółka pokonali klub Karola Świderskiego

Pojedynek Interu Miami z Charlotte wzbudził zainteresowanie polskich kibiców. Leo Messi i spółka pokonali bez problemu klub Świderskiego i Kamila Jóźwiaka. Już w 12. minucie do siatki trafił Josef Martinez, który wykorzystał rzut karny. Następnie podwyższył Robert Taylor. Charlotte było bezradne w pierwszej połowie.

Druga część spotkania była bardziej otwarta, ale Charlotte wciąż nie umiało pokonać bramkarza rywali. W 78. minucie samobójcze trafienie zanotował Malanda, a w końcówce rywali dobił Leo Messi.

Cały mecz zagrał Karol Świderski. W wyjściowej jedenastce znalazł się także Kamil Jóźwiak, ale został zmieniony na początku drugiej połowy. Jan Sobociński całe spotkanie obejrzał z ławki rezerwowych.