„Ja tobie, a ty mi”, czyli Tottenham i możliwy plan na utratę Eriksena

Christian Eriksen i Mauricio Pochettino
Christian Eriksen i Mauricio Pochettino

Projekt, jaki od kilku lat buduje w Londynie Mauricio Pochettino, być może zaczyna powoli podupadać. Wzmacniana drużyna zamiast lepiej, gra słabiej, nie ma wyników i sytuacja staje się coraz bardziej napięta. Nic dziwnego, że niektórzy zawodnicy „starej gwardii” mogą czuć, że przyszedł czas na zmiany.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Jednym z nich jest Christian Eriksen. Duńczyk, który rozgrywa już swój siódmy sezon dla Tottenhamu, w Londynie rozkwitł do poziomu zawodnika klasy światowej, co spowodowało zainteresowanie największych klubów. 27-latek do tej pory był zawodnikiem „nie do wyjęcia”, jednak brak podpisania nowej umowy, która wygasa już latem 2020 roku, zmienia wszystko o niemal 180 stopni.

„Koguty” zdają sobie sprawę, że z pewnymi faktami trzeba się pogodzić, a zimowe okienko będzie ostatnią okazją, by zarobić na ewentualnym transferze jakiekolwiek pieniądze. Głównym zainteresowanym wydaje się Real Madryt, w kontekście którego mówi się o kwocie w okolicach 20 milionów euro. Jak Tottenham zapełni tę ogromną lukę?

Według angielskiej prasy, możemy być świadkami swego rodzaju transakcji łączonej. Tottenham ma być bowiem zainteresowany zawodnikiem Realu, Isco. Hiszpan, który rozegrał w obecnym sezonie zaledwie 104 minuty, nawet będąc zdrowy nie cieszy się zaufaniem Zinedine’a Zidane’a. Rówieśnik Eriksena mimo ogromnych umiejętności rzadko był na Bernabeu wiodącą postacią i być może w końcu nadejdzie pora, w której klub pozwoli mu odejść. Jak myślicie, byłby to dobry wybór zarówno dla Tottenhamu, jak i Isco?

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy