Jedna rzecz, dzięki której Hazard będzie naprawdę wielki? Axel Witsel nie ma wątpliwości

Eden Hazard
Eden Hazard

Eden Hazard to od lat lider Chelsea, jeden z najlepszych zawodników Premier League i filar reprezentacji Belgii. Mimo niepodważalnej klasy nigdy jednak nie umieszczano go w trójce/piątce najlepszych graczy na świecie. Czy jest coś, co mogłoby to zmienić?

Zarejestruj się z kodem FNVIP i graj BEZ PODATKU!

Według wielu osób Hazard ma wszystko, poza… bramkami. Gdyby zachował umiejętność kreowania gry, świetną technikę, asysty, a do tego strzelał na poziomie, dajmy na to, Salaha, byłby wielki. Problemem może być mentalność samego zawodnika, który wielokrotnie mówił, że nie interesuje go liczba bramek czy asyst – on chce po prostu pomagać drużynie w wygrywaniu.

To mogłoby sugerować, że Hazard już zawsze pozostanie na obecnym, bardzo wysokim poziomie, ale nie dobije do największych. Tymczasem wg Axela Witsela, kolegi z reprezentacji Belgii, który ma za sobą świetny rok w BVB, prawdopodobieństwo progresu jest duże. Wystarczy… transfer do Realu.

– Dla mnie, jako zawodnika, on jest jednym z najlepszych razem z Cristiano, Messim i Neymarem. Jeśli odejdzie do Realu Madryt – a życzę mu, by tak się stało – pokaże to wszystkim – stwierdził Witsel, jednocześnie przyznając, że Hazard jest zrelaksowany i nie myśli zbyt dużo o przyszłości. – Eden jest typem faceta, który jest zawsze zrelaksowany (…) Przyjechał tutaj dzisiaj. Rozmawialiśmy o wszystkim, ale nie o jego transferze do Realu Madryt, bo to po prostu Eden.

Zarejestruj się z kodem FNVIP i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy