Jules Kounde rzucił piłką w Albę podczas starcia z Barceloną! [WIDEO]

W ramach zaległego meczu 4. kolejki LaLiga, Sevilla rywalizowała na własnym obiekcie z Barceloną. Starcie obu drużyn zakończyło się remisem 1:1. Wynik mógł być inny, ale w 64. minucie swój zespół osłabił Jules Kounde. Francuz rzucił piłką w Albę i otrzymał czerwony kartonik.

Spotkanie otworzył Papu Gomez, który wykorzystał podanie od Rakiticia i umieścił piłkę w siatce w 32. minucie meczu. Na odpowiedź Barcelony nie musieliśmy zbyt długo czekać. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy stan rywalizacji wyrównał Araujo, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Dembele.

Czerwona kartka Kounde

Na początku drugiej części rywalizacji, inicjatywę próbowali przejąć gracze Sevilli. Wszelkie próby podopiecznych Lopeteguiego zostały zakończone w 64. minucie. Jules Kounde zachował się bardzo nieodpowiedzialnie, rzucając piłką w Albę i otrzymując czerwony kartonik.

Mecz zakończył się remisem 1:1. Sevilla jest aktualnie na drugim miejscu w tabeli ze stratą pięciu punktów do Realu. Z kolei Barcelona zajmuje siódme miejsce.