Jurgen Klopp uciszył trenera Newcastle

Klopp

W niedzielę odbył się hit 3. kolejki Premier League. Newcastle wygrywał z Liverpoolem 1:0, ale The Reds przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Jurgen Klopp mógł zatem zrewanżować się Eddiemu Howe.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Jurgen Klopp zrewanżował się Howe

W hicie 3. kolejki Premier League Newcastle podejmował Liverpool. Sroki po zmianie działaczy są jednym z najlepszych klubów ligi angielskiej. Spotkanie przebiegało po myśli Newcastle. W 25. minucie do siatki trafił Gordon, a chwilę później czerwoną kartkę otrzymał Virgil Van Dijk. Wydawało się, że The Reds nie zdołają już wrócić do gry.

W 77. minucie na boisku pojawił się Darwin Nunez. Krytykowany często Urugwajczyk potwierdził, że zapłacona za niego kwota może się zwrócić. W 81. minucie strzelił bramkę wyrównującą, a w doliczonym czasie gry zapewnił swojej drużynie prowadzenie.

Jurgen Klopp mógł zatem zrewanżować się Eddiemu Howe, który wcześniej uciszał trenera Liverpoolu.