Kacper Przybyłko i Jarosław Niezgoda z bramkami w MLS! [WIDEO]

W MLS zakończyła się właśnie faza zasadnicza. Dobrze ten etap zamknęli Kacper Przybyłko i Jarosław Niezgoda. Obaj trafili do siatki w ostatnich swoich meczach. Zarówno Przybyłko, jak i Niezgoda zagrają w 1/8 finału fazy play-off.

Ekipa Kacpra Przybyłki – Philadelphia Union rywalizowała na wyjeździe z New York City. Mecz zakończył się remisem 1:1, choć gospodarze od 21. minuty grali w osłabieniu. Czerwony kartonik zobaczył Zelalem.

Gol Kacpra Przybyłki

Chwilę po tym zdarzeniu do siatki trafił Kacper Przybyłko dla którego był to 12. gol w MLS.

Gracze New York City zdołali odpowiedzieć w 53. minucie. Bramkę zdobył Castellanos.

Trafienie Jarosława Niezgody

Gola w ostatnim meczu fazy zasadniczej strzelił również Jarosław Niezgoda, który podwyższył prowadzenie Portland Timbers na 2:0 w spotkaniu z Austin FC.

Mecz zakończył się ostatecznie zwycięstwem zespołu Niezgody 3:0.