Kapitalna akcja Nelsona Balongo z ŁKSu [WIDEO]

łks

Piłkarze z Ekstraklasy poza analizowaniem gry piłkarzy z topowych lig, bez wątpienia lubią sobie również czasami pograć w FIFE. Podczas sparingu ŁKSu Łódź z GKSem Katowice. Nelson Balongo przypomniał sobie swoją ostatnią rozgrywkę i chciał popisać się kapitalnym dryblingiem.

Świetna akcja prawie przyniosła bramke

Nelson Bolango bez wątpienia jest fanem Neymara. Piłkarz Łódzkiego klubu zapewne też lubi pokręcić drążkiem podczas grania w FIFE. W jednym ze sparingów tak poniosła go fantazja, że postanowił przenieść drybling z wirtualnych boisk do prawdziwego życia. Jego świetna, przebojowa akcja prawie zakończyła się bramką. Rywale długo nie mogli dojść do siebie po kapitalnej serii zwodów napastnika Ekstraklasy.

Jak radzi sobie ŁKS Łódź w przygotowaniach przed nowym sezonem Ekstraklasy?

ŁKS rozegrał jak do tej pory trzy przedsezonowe sparingi. Wygrali z GKS Katowice 1:0, przegrali ze Stalą Mielec 2:1, a mecz ze Zniczem Prószków zakończył się remisem 1:1. Następny sparing klub z Łodzi rozegra 15 lipca z Polonią Warszawa. Pierwszy mecz nowego sezonu Ekstraklasy ŁKS zagra z Legią Warszawa, 21 lipca o godzinie 17:30.

Fot. PressFocus

 

Komentarze

komentarzy