Kapitalna bramka Joselu z przewrotki [Wideo]

Real Madryt darmowe

Real Madryt w nocy z środy na czwartek rozegrał towarzyski mecz z Manchesterem United. Królewscy wygrali 2:0, a kapitalnym trafieniem popisał się Joselu.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Kapitalny gol Joselu w starciu Real Madryt – Manchester United [Wideo]

Real Madryt w przedsezonowym meczu towarzyskim grał z Manchesterem United. Królewscy szybko objęli prowadzenie. Już w szóstej minucie do siatki trafił Jude Bellingham. Manchester United bez większych efektów próbował odrobić wynik rywalizacji. W drugiej połowie doszło do roszad w składzie, a na boisku pojawił się Joselu. Hiszpan był nieco krytykowany, że może nie wypalić w tak wielkim klubie. Joselu w 89. minucie popisał się jednak znakomitym uderzeniem z przewrotki, którym z pewnością przekonał do siebie wielu kibiców Realu Madryt.

Z kim Real zagra kolejne mecze?

Real Madryt czekają jeszcze dwa mecze towarzyskie. 29 lipca zmierzy się z Barceloną, a 3 sierpnia zagra z Juventusem. Następnie Królewskich czekają już mecze w La Liga. W ramach 1. kolejki ligi hiszpańskiej, podopieczni Ancelottiego zagrają z Atheltic Bilbao.