Kibice Pogoni wściekli na klub za zbyt wysokie ceny biletów

pogon szczecin

Już niedługo Pogoń Szczecin weźmie udział w kwalifikacjach do Ligi Konferencji. Fani Portowców skarżyli się na zbyt wysokie ceny biletów jakie przedstawił klub. Pod naporem kibiców klub wydał oficjalne oświadczenie i koszt zakupu wejściówek na mecz ulegnie zmianie.

Kibice Pogoni przedstawili swoją opinie dotyczącą cen biletów

W mediach społecznościowych pojawiło się bardzo wiele negatywnych komentarzy pod adresem klubu ze Szczecina. W związku ze zbyt wysoką ceną biletów zaproponowaną przez władze Pogoni. Chodzi o mecz drugiej rundy do eliminacji w Lidze Konferencji. Pogoni Szczecin przyjdzie mierzyć się z Linfield z Irlandii lub KF Vllaznia z Albanii. Ceny biletów miały wahać się między 75 a 113 zł. Co według kibiców Portowców było stanowczo za wysoko. Po naporze ze strony kibiców, klub postanowił spojrzeć przychylniej na swoich fanów i wprowadził aktualizację do cen wejściówek.

Kiedy Pogoń Szczecin rozegra swój kolejny mecz?

Już 15 lipca Portowcy rozegrają swój sparing przed początkiem nowego sezonu z Niemiecką drużyną Hansą Rostock. Klub z Niemiec gra na poziomie 2. Bundesligi. Następnie 21 lipca rozpoczną zmagania w Ekstraklasie z Wartą Poznań. Wspomniany wyżej mecz w ramach drugiej rundy eliminacji do Ligi Konferencji odbędzie się 27 lipca ma wyjeździe. Rewanżowe starcie w Szczecinie zaplanowane jest na 3 sierpnia.

Komentarze

komentarzy