Kibice Pogoni wściekli po meczu z Gent. Zwracają bilety

darmowe kibice

W środę odbył się mecz Gent – Pogoń Szczecin. Portowcy fatalnie zaprezentowali się w meczu z Belgami, znacznie utrudniając sobie grę w następnej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji. Pogoń przegrała spotkanie 0:5.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Wiadome było, że nie będzie to łatwa przeprawa dla piłkarzy Pogoni. W meczu eliminacyjnym Ligi Konferencji Europy, Duma Pomorza zmierzyła się z faworyzowanym Gent. Zespół z Belgii nie dał Pogoni Szczecin najmniejszych szans. W pierwszej połowie bez większych problemów Gent stwarzał sobie okazję strzeleckie pod bramką drużyny z Ekstraklasy. Po fatalnej grze całego zespołu i indywidualnych błędach bramkarza Portowców, drużyna z Jupiler League wygrała pierwszą połowę 5:0. W drugiej części meczu Gent zdjął nogę z gazu, dowożąc wynik do końca spotkania. Belgowie mają otwartą drogę do awansu, a mecz w Szczecinie będzie dla nich tylko formalnością.

Patrząc na fatalną grę swojego zespołu, w której niewiele dobrego zaprezentowała Pogoń, kibice są wściekli. Część fanów żąda od klubu ze Szczecina zwrotu pieniędzy za rewanżowe starcie. Przez dobę z drugiego spotkania III rundy w ramach eliminacji Ligi Konferencji Europy, zrezygnowało blisko 200 kibiców Dumy Pomorza.