Klątwa rzutów karnych. Cavaleiro marnuje jedenastkę w starciu z Evertonem! [WIDEO]

Niedzielne emocje z Premier League rozpoczęliśmy od starcia Fulham z Evertonem. Potyczka obu drużyn z pewnością zadowoliła wielu sympatyków. W trakcie spotkania byliśmy świadkami kilku ciekawych wydarzeń. Dość absurdalna sytuacja miała miejsce w 68. minucie. Ivan Cavaleiro zmarnował rzut karny, nie trafiając nawet w bramkę.

Już po raz trzeci w tym sezonie zespół beniaminka Premier League nie wykorzystał jedenastki. W meczu z Sheffield United do wapna podszedł Mitrović, który nie zdołał pokonać Ramsdale’a. Tuż przed przerwą reprezentacyjną okazję w potyczce z West Hamem miał Lookman, który fatalnie wykonał „Panenkę”. Teraz przed szansą stanął Ivan Cavaleiro.

Kolejna wpadka

27-latek również nie zdobył gola z jedenastu metrów. Portugalczyk poślizgnął się w momencie wykonywania uderzenia, tym samym nie trafiając nawet w bramkę strzeżoną przez Pickforda.

Chwilę później piłkarze Fulham strzelili drugą bramkę w tym meczu, gdyż swoją okazję wykorzystał Ruben Loftus-Cheek. Ostatecznie Everton zdołał wywieźć trzy punkty z Londynu, wygrywając 3:2.