Kluczowa interwencja Wojciecha Szczęsnego w starciu z Milanem! [WIDEO]

Wojciech Szczęsny ma za sobą bardzo kiepski start sezonu. Golkiper „Starej Damy” popełnił dwa błędy w meczu z Udinese, które kosztowały Juventus utratę dwóch punktów. W rywalizacji z Napoli, 31-latek również zachował się źle przy uderzeniu Insigne. Tym razem sympatycy turyńskiej ekipy nie mogą mieć większych pretensji do swojego golkipera. Co więcej, Szczęsny uratował punkt Juventusowi. 

Sytuacja „Starej Damy” przed meczem z Milanem była bardzo nieciekawa. Mowa bowiem o zaledwie jednym punkcie zdobytym w trzech spotkaniach. Niedzielne starcie zaczęło się dla turyńskiej drużyny bardzo dobrze. Już w 4. minucie do siatki trafił Morata. Milan zdołał doprowadzić do wyrównania w drugiej połowie potyczki.

Kluczowa interwencja Szczęsnego

Podopieczni Pioliego chcieli pójść za ciosem. W 86. minucie Kalulu stanął przed świetną okazją na zdobycie bramki. Między słupkami „Starej Damy” świetnie zachował się Wojciech Szczęsny.

Ostatecznie hit włoskiej ekstraklasy zakończył się podziałem punktów. Nie jest to dobra wiadomość dla Juventusu. „Stara Dama” po czterech kolejkach ma na swoim koncie dwa punkty i jest w strefie spadkowej.

Komentarze

komentarzy