Kolejna porażka reprezentacji Polski [WIDEO]

Jeszcze nie ochłonęliśmy po dramatycznej porażce Polaków w meczu z Mołdawią w Kiszyniowie, tymczasem reprezentacja młodzieżowa ponownie nie dostarczyła nam powodów do optymizmu.

Przegrana na inaugurację Euro U19

W meczu otwarcia młodzieżowych mistrzostw Europy Polska przegrała z reprezentacją Portugalii, komplikując sobie zdecydowanie szanse na wyjście z grupy i grę w dalszej fazie play-off. Już w 4. minucie nasza ekipa została zaskoczona po rzucie rożnym reprezentacji Portugalii, drugi gol dla reprezentacji naszych rywali padł w 60. minucie. Warto dodać, że polska reprezentacja oddała tylko jeden strzał na bramkę Portugalczyków.

Z Maltą i Włochami o awans

Rywalami Polaków w grupie są jeszcze Malta oraz Włochy. Kolejny raz przyjdzie nam się mierzyć z Malta 6 lipca o godzinie 21:15, mecz z Włochami odbędzie się 9 lipca o godzinie 18:00. Oto skład reprezentacji Polski jaki powołał trener Marcin Brosz: