Kolejne trafienie Arkadiusza Milika w Ligue 1! [WIDEO]

Całkiem dobrze radzi sobie Arkadiusz Milik w Marsylii. Polski napastnik rozegrał w piątkowy wieczór jedenaste spotkanie w Ligue 1. Statystyki 27-latka wyglądają bardzo przyzwoicie, gdyż Arkadiusz Milik zanotował już pięć trafień we francuskiej ekstraklasie. Jedna z bramek padła w rywalizacji z Reims.

Arkadiusz Milik nie tylko walczy o europejskie puchary dla Marsylii, ale również z pewnością chce udowodnić, iż w razie ewentualnego zakończenia przygody z francuskim klubem, będzie mógł pokazać innym zespołom, iż jest atrakcyjnym napastnikiem. Jak na razie Polak może być zadowolony z pobytu we Francji. Milik strzelił bowiem sześć goli w dwunastu występach we wszystkich rozgrywkach.

Trafienie Milika w starciu z Reims

Jedna z bramek miała miejsce podczas piątkowej rywalizacji z Reims. Arkadiusz Milik świetnie odnalazł się w polu karnym rywala i wykorzystał podanie Payeta, umieszczając futbolówkę w siatce.

Marsylia zajmuje obecnie piąte miejsce w lidze z przewagą dwóch punktów nad Lens, które ma do rozegrania mecz w ramach 34. kolejki Ligue 1.