Kolejny błąd Wojciecha Szczęsnego. Juventus kompletnie bezbarwny! [WIDEO]

W jednym z najciekawszych starć 3. kolejki Serie A piłkarze Napoli zmierzyli się na własnym obiekcie z Juventusem. Całkowicie zasłużenie po trzy punkty sięgnęli gracze gracze Spallettiego, którzy byli wyraźnie lepszym zespołem. Między słupkami ponownie nie popisał się Wojciech Szczęsny. Polak sprezentował rywalom gola. 

Zawodnicy „Starej Damy” w bardzo kiepskim stylu rozpoczęli sezon 2021/2022, notując remis 2:2 z Udinese, a także przegrywając na własnym obiekcie z Empoli 0:1. Tym samym turyński klub podchodził do rywalizacji z Napoli bez wygranej w nowej kampanii.

Kolejny błąd Szczęsnego

Juventus nie poprawił swojego dorobku, gdyż podopieczni Allegriego przegrali sobotni mecz 1:2. Ponownie między słupkami swojego zespołu nie popisał się Wojciech Szczęsny, który sprezentował gola rywalom.

 

Przy drugiej bramce Napoli całkowicie niezrozumiale zachował się Moise Kean. Napastnik „Starej Damy” skierował strzał w stronę swojej bramki, co wykorzystali rywale. Choć wynik jest efektem pojedynczych błędów, to Juventus zasłużył na porażkę, będąc wyraźnie słabszym zespołem. Jak na razie powrót Allegriego na ławkę trenerską turyńskiej ekipy nie jest udany.

Komentarze

komentarzy