Krychowiak – polski prekursor transferów do Arabii Saudyjskiej

krychowiak

Grzegorz Krychowiak był prekursorem transferów do Arabii Saudyjskiej. Podziwiając zmagania i zarobki Krychy na przenosiny zdecydował się sam Cristiano Ronaldo oraz cała plejada gwiazd z Europy. Teraz klub z Półwyspu Arabskiego zamierza docenić promocję swej ligi, oferując reprezentantowi Polski kontrakt.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Polski ambasador transferów do ligi saudyjskiej

Jak przekonuje Tomasz Włodarczyk, Grzegorz Krychowiak lada moment podpiszę kontrakt z klubem Al-Shabab. W klubie z Saudi Pro League 98-krotny reprezentant polski spędził całe poprzednie rozgrywki, w ramach wypożyczenia z rosyjskiego Krasnodaru. Po powrocie do pierwotnego klubu zdecydował się na rozwiązanie umowy, co spowodowało, że był wolny zawodnikiem. Działacze klubu Al-Shabab byli tak zadowoleni z Grzegorza w zeszłym sezonie, że postanowili nie czekać i czym prędzej zaproponowali mu kontrakt.

 

Statystki Krychowiaka w Arabii Saudyjskiej

Al-Shabab w minionym sezonie ligowym zajął 4 miejsce. Przełożyło się to na 17 wygranych, 5 remisów i 8 porażek. Czwarta lokata na koniec sezonu nie gwarantuję udziału w AFC Champions League, jest to odpowiednik dobrze znanej wszystkim pasjonatom piłki nożnej, Ligii Mistrzów UEFA. Jeżeli Chodzi o Krychowiaka, dla klubu z Saudi Pro League w poprzednim sezonie rozegrał 30 spotkań i może pochwalić się dorobkiem 3 goli.

Fot. PressFocus

Komentarze

komentarzy