Krzysztof Stanowski w legendarnej kurtce Marcina Najmana przerywa program [WIDEO]

Najsłynniejsza kurtka w Polsce, która do wczoraj była własnością Marcina Najmana trafiła w ręce Krzysztofa Stanowskiego. Jeden z założycieli „Kanału Sportowego” wygrał licytację niebieskiej kurtki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Korzystając z okazji, iż przedmiot jest jeszcze w posiadaniu dziennikarza, Krzysztof Stanowski postanowił wejść w trakcie programu „Misji Futbol”, by nawiązać do pamiętnej sytuacji z Marcinem Najmanem.

Nikt nie spodziewał się, że cała akcja nabierze takiego rozmiaru. Wszystko zaczęło się od Krzysztofa Stanowskiego, który oznajmił Marcinowi Najmanowi, iż będzie 21 grudnia w Częstochowie, gdzie mogą się skonfrontować. Marcin Najman zjawił się w umówionym miejscu, lecz nie zastał tam dziennikarza sportowego. Z całej sytuacji powstało mnóstwo memów, a wielką sławę zyskała kurtka Najmana.

Krzysztof Stanowski przerywa Misję Futbol

W związku z popularnością tego ubrania, Marcin Najman podjął decyzję, by przekazać niebieską kurtkę na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Przy wsparciu społeczności, licytację wygrał Krzysztof Stanowski, który w niedzielę osobiście odebrał kurtkę z rąk Marcina Najmana. Dzień później jeden z założycieli Kanału Sportowego miał szansę pokazać się z tym ubraniem w Misji Futbol, nawiązując do słynnego wyczekiwania Marcina Najmana.

Kurtka nie zagości na długo u Krzysztofa Stanowskiego. Dziennikarz sportowy oznajmił bowiem, iż przekaże ubranie młodzieży z jednej klasy, której bardzo zależało na tej kurtce.