Kung Fu Lindelof. Szwed znokautował rywala! [WIDEO]

W 1/16 finału Ligi Europy Manchester United rywalizował z Realem Sociedad. Pierwszy mecz obu ekip sprawił, iż kwestia awansu była praktycznie rozstrzygnięta. Piłkarze Ole Gunnara Solskjaera wygrali „na wyjeździe” 4:0, dlatego do drugiej potyczki mogli podejść z ogromnym spokojem. Potyczka na Old Trafford zakończyła się bezbramkowym remisem. Gospodarze co prawda strzelili w drugiej połowie gola, jednakże przy akcji bramkowej bezpardonowo zaatakował rywala Lindelof, wykonując ruch rodem z kung-fu.

Nikt nie spodziewał się wielkich emocji w rewanżowym starciu Manchesteru United z Realem Sociedad. W celu dopełnienia formalności obie ekipy wyszły w czwartek na murawę Old Trafford. Pierwszy mecz rozwiał bowiem wątpliwości w kwestii awansu do 1/8 finału. Manchester United wygrał aż 4:0.

Kung-fu Lindelof

Podczas rewanżowej rywalizacji „Czerwone Diabły” wyszły na prowadzenie w 63. minucie potyczki, gdy do siatki trafił Tuanzebe. Ostatecznie gol został anulowany, gdyż przy akcji bramkowej bardzo niebezpieczny faul wykonał Victor Lindelof, który mógł bez wątpienia spowodować poważną kontuzję rywala.