Kuriozalne nieporozumienie Kabaka i Alissona w starciu z Leicester! [WIDEO]

Gdy w 67. minucie meczu Leicester-Liverpool Mohamed Salah strzelił gola na 1:0 po genialnej asyście Firmino, wydawało się, że „The Reds” sięgną w tym spotkaniu po trzy punkty. Przy pomocy obrony ekipy z Anfield, zespół Brendana Rodgersa zdołał odwrócić losy rywalizacja. Fatalnie przy bramce na 2:1 zachowali się Ozan Kabak oraz Alisson.

Dla tureckiego defensora był to debiut w barwach „The Reds”. Mistrz Anglii zmaga się z ogromnymi problemami w obronie, dlatego Liverpool musiał sprowadzić dwóch zawodników w zimowym oknie. Jednym z nich był Ozan Kabak. 20-latek zameldował się w wyjściowym składzie na mecz z Leicester.

Fatalne błędy Kabaka i Alissona

W 81. minucie rywalizacji brak zgrania Kabaka z Alissonem wyszedł na jaw. Obaj zawodnicy kompletnie nie porozumieli się na murawie, co wykorzystał Jamie Vardy.

Kabak nie popisał się także przy trzecim golu Leicester, łamiąc linię spalonego i pozwalając Barnesowi oddać strzał, który zakończył się bramką.