Kuriozalne zachowanie Harry’ego Maguire’a przy golu Daki! [WIDEO]

Drugą porażkę w tym sezonie Premier League zanotowali piłkarze Manchesteru United, którzy przegrali 2:4 z Leicester. Fatalne spotkanie zaliczył Harry Maguire, który popełnił wyraźny błąd przy golu na 1:1, a także zachował się w niewytłumaczalny sposób przy bramce na 4:2.

Lepiej ten pojedynek rozpoczął się dla „Czerwonych Diabłów”. W 19. minucie rywalizacji Mason Greenwood posłał piękny strzał, z którym nie mógł poradzić sobie Schmeichel. Ekipa „Lisów” zdołała odpowiedzieć jeszcze w pierwszej połowie. Rywalom pomógł Harry Maguire, który stracił futbolówkę.

Kuriozalne zachowanie Maguire’a

Angielski defensor zawinił także przy bramce na 4:2. Kapitan Manchesteru United kompletnie nie zareagował na boiskowe wydarzenia, efektem czego Patson Daka strzelił pierwszego gola w Premier League.