Kuriozalne zachowanie kibica West Hamu podczas meczu Ligi Europy! [WIDEO]

W ramach 1/4 finału Ligi Europy, gracze West Hamu rywalizują z Lyonem. Pierwszy mecz obu drużyn rozegrano na Olympic Stadium. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a przez całą drugą połowę potyczki, gospodarze grali w osłabieniu. Gdy na tablicy wyniku widniał rezultat 1:1, a West Ham kreował jedną z niewielu sytuacji, na murawę wbiegł… kibic „Młotów”.

W doliczonym czasie gry pierwszej połowy, Aaron Cresswell otrzymał czerwony kartonik. Tym samym West Ham musiał grać w dziesiątkę przez całą drugą połowę. Dość niespodziewanie, gospodarze wyszli na prowadzenie w 52. minucie spotkania po golu Bowena. Lyon odpowiedział dość szybko za sprawą bramki Ndombele.

Kuriozalne zachowanie kibica West Hamu

W związku z tym, iż West Ham grał w osłabieniu, druga połowa toczyła się pod dyktando gości. Wystarczy powiedzieć, że Lyon miał aż 83% posiadania piłki, a ekipa „Młotów” stworzyła tylko jedną sytuację bramkową, która ostatecznie skończyła się golem. Podopieczni Davida Moyesa rzadko meldowali się na stronie rywala.

Gospodarze stworzyli sobie jedną z niewielu szans do kontrataku. Próba „Młotów” spaliła na panewce, gdyż na murawę wbiegł… kibic West Hamu.

Wydawać by się mogło, że w takim momencie na boisko może wbiec tylko i wyłącznie sympatyk Lyonu. Nic bardziej mylnego.