Kuriozalny rzut karny w wykonaniu Neymara! [WIDEO]

W ramach 25. kolejki Ligue 1, piłkarze Nantes rywalizowali na własnym obiekcie z PSG. Dość niespodziewanie lider francuskiej ekstraklasy przegrał mecz 1-3. W drugiej połowie spotkania rzutu karnego nie wykorzystał Neymar. Brazylijczyk wykonał kuriozalną jedenastkę.

Z pewnością nikt nie spodziewał się takiego początku spotkania w wykonaniu Nantes. Gospodarze po kwadransie gry prowadzili już 2:0, a tuż przed końcem połowy dorzucili kolejną bramkę. PSG stanęło zatem przed trudnym wyzwaniem, by odwrócić losy rywalizacji.

Kuriozalny rzut karny Neymara

W drugiej połowie podopieczni Mauricio Pochettino szybko wzięli się za odrabianie strat. W 47. minucie gola strzelił Neymar. Chwilę później Brazylijczyk podszedł do jedenastki.

Neymar nie zdobył drugiej bramki, gdyż wykonał kuriozalny rzut karny. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Nantes 3:1.