Kurzawa fatalnie pudłuje! Jak on tego nie trafił? [WIDEO]

Darmowe piłka

Pogoń Szczecin w ramach eliminacji do Ligi Konferencji, rozgrywał swój mecz z Linfield. Portowcy awansowali do III rundy. Podczas meczu fatalne pudło zaliczył Rafał Kurzawa.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

W pierwszym meczu Pogoń pokonała Lifield 5:2. Dzięki temu wynikowi szczecinianie mogli być spokojni o awans. W rewanżowym starciu to zespół z Irlandii Północnej wyszedł na prowadzenie. W drugiej połowie do 62. minuty widniał na tablicy wynik 2:2. Wtedy to właśnie doskonałą szanse na wyprowadzenie Pogoń na prowadzenie zaprzepaścił Kurzawa. Piłkarz po podaniu od Kamila Groickiego miał pustą bramkę. Kurzawa jednak pomylił się z najbliższej odległości i trafił w słupek. 9. minut później został zmieniony przez Mateusza Łęgowskiego. Jak on tego nie trafił? Fatalne pudło Kurzawy [WIDEO]

W 75. minucie przepięknym uderzeniem popisał się Vahan Bichakhchyan, wyprowadzając Pogoń Szczecin na prowadzenie 3:2.