Lechia Gdańsk pochwaliła się sprzedanymi karnetami

stadion gdansk

Lechia Gdańsk miała katastrofalny poprzedni sezon. Biało-Zieloni spadli z Ekstraklasy. Kibice nie chodzą tak chętnie na rozgrywki 1 Ligi, jak ma to miejsce w Ekstraklasie. Oficjalny profil Lechii poinformował ile karnetów zostało sprzedanych przez klub, przed nadchodzącym sezonem.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Kibice niechętnie wybierają się na mecze Lechii Gdańsk

Biało-Zieloni spadli z Ekstraklasy do 1 Ligi z ośmiopunktową stratą do Śląska Wrocław, który zajął miejsce gwarantujące utrzymanie się w lidze. Kibice Lechii byli wściekli na zespół za fatalny sezon, na końcu przypieczętowany spadkiem. Nic dziwnego, że fani klubu przyzwyczajeni do gry na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce, nie chcą tak chętnie chodzić na mecze po spadku. Oficjalny profil klubu poinformował, że do tej poru Lechia Gdańsk sprzedała zaledwie 297 karnetów przed nowym sezonem. Liczba ta boli tym bardziej, że stadion Lechii może pomieścić 41620 tysięcy kibiców. Polsat Plus Arena Gdańsk jest największym stadionem w 1 Lidze.

Kiedy Lechia Gdańsk rozpocznie sezon?

Biało-Zieloni swój pierwszy mecz w 1 Lidze, po spadku z Ekstraklasy rozegrają już w sobotę. Rywalem Lechii będzie drużyna, Chrobry Głogów. Spotkanie rozegrane zostanie na wyjeździe. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00.

Fot. PressFocus

Komentarze

komentarzy