Legia pokonała Salzburg w meczu sparingowym [WIDEO]

legia warszawa

Legioniści zgrupowanie w Austrii mogą zaliczyć do udanych. Warszawska drużyna przed startem sezonu odnotowała komplet zwycięstw. Tym razem klub ze stolicy pokonał Red Bull Salzburg 2:0.

Udane zgrupowanie Legii w Austrii

Wojskowi z optymizmem mogą wyczekiwać startu nowego sezonu. Na zgrupowaniu w Austrii, zdemolowali wszystkich rywali. Pierwszy mecz odbył się 28 czerwca. Botosani nie miało najmniejszych szans w starciu z Legią, przegrywając 0:5. Rozpędzona stołeczna drużyna do drugiego meczu z Qarabagiem przystępowała w świetnych nastrojach wygrywając 2:0 i znów pokazując się z dobrej strony. Wreszcie przyszedł czas na ostatni sprawdzian i ponownie Legia nie zawiodła. Wygrana 2:0 z Salzburgiem powoduję, że do meczu o Superpuchar Polski z Rakowem, wybiegnie na boisko pewna siebie. Spotkanie odbędzie się 15 lipca o 20:10.

Legia Warszawa pewnie pokonała Salzburg

W pierwszej połowie spotkania obydwie drużyny stworzyły sobie sytuacje bramkowe. Bardziej konkretna w swoich poczynaniach była Legia, piłkarzom Kosty Runjaicia zabrakło jednak precyzji. Wynik meczu został otwarty w 66. minucie za sprawą Rafała Augustyniaka. Drugiego gola w 73. minucie strzelił Maik Nawrocki.