Liga Konferencji Europy: Asysta Nicoli Zalewskiego w starciu z Leicester! [WIDEO]

W ramach 1/2 finału Ligi Konferencji Europy, piłkarze Romy rywalizują z Leicester. Pierwszy mecz tych ekip miał miejsce w Anglii. Starcie zakończyło się remisem 1:1. Asystę przy trafieniu Pellegriniego zanotował Nicola Zalewski.

Trzeba przyznać, że jak na rozgrywki trzeciej kategorii, dwumecz Leicester – Roma zapowiadał się bardzo ciekawie. W meczu rozgrywanym na King Power Stadium na prowadzenie wyszli goście.

Asysta Zalewskiego

W 15. minucie meczu Nicola Zalewski popisał się rajdem po lewej stronie boiska, a następnie posłał świetną piłkę do Pellegriniego.

W drugiej połowie meczu samobójcze trafienie zanotował Mancini. Remis sprawia, że w nieco lepszej sytuacji przed rewanżem jest zespół Romy, który rozegra spotkanie na własnym obiekcie.