Łukasz Piszczek z bramką w starciu z Zenitem! [WIDEO]

W ramach 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Borussia Dortmund rywalizuje na wyjeździe z Zenitem. Niemiecki klub walczy o awans z pierwszego miejsca. Jak na razie, piłkarze BVB są na dobrej drodze, by wygrać grupę, gdyż prowadzą z rosyjską ekipą 2:1. Gola na 1:1 strzelił w tym meczu Łukasz Piszczek.

Z powodu problemów kadrowych Borussia Dortmund wyszła na mecz z Zenitem w dość rezerwowym składzie. Rosyjski klub szybko wykorzystał ten fakt strzelając bramkę już w 16. minucie spotkania. Driussi wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Gracze BVB zdołali odpowiedzieć w drugiej połowie. Do siatki trafił Łukasz Piszczek.

Gol Łukasza Piszczka

Polak bardzo przytomnie zachował się w polu karnym rywali, dopadając do futbolówki.