Manchester City prowadzi do przerwy. Samobójcze trafienie Bailly’ego i gol Silvy! [WIDEO]

Sobotę z Premier League zaczęliśmy mocnym uderzeniem. Od 13:30 na Old Trafford rywalizują Manchester City oraz Manchester United. Do przerwy prowadzą piłkarze Pepa Guardioli. Samobójcze trafienie zanotował Eric Bailly. Do siatki trafił także Bernardo Silva.

Po raz kolejny podopieczni Ole Gunnara Solskjaera szybko stracili bramkę w ważnym meczu na Old Trafford. Już w 7. minucie Manchester City prowadził 1:0. Samobójcze trafienie zanotował Bailly.

Manchester City dążył do zdobycia drugiej bramki. Między słupkami dwoił się i troił David de Gea, który niejednokrotnie uratował swój zespół przed utratą gola.

Golkiper „Czerwonych Diabłów” skapitulował po raz drugi w 45. minucie. Cancelo posłał świetną piłkę do Silvy, a Bernardo zdołał wpakować futbolówkę do siatki.