Mason Mount ośmieszył Jana Bednarka [WIDEO]

W ramach 25. kolejki Premier League piłkarze Southampton rywalizowali na własnym obiekcie z Chelsea. Ekipie „Świętych” udało się uzyskać pozytywny rezultat, remisując z wyżej notowanym rywalem 1:1. Cały mecz w barwach Southampton rozegrał Jan Bednarek, który w drugiej połowie został ośmieszony przez Masona Mounta.

Do rywalizacji z ekipą Thomasa Tuchela piłkarze „Świętych” podchodzi po sześciu porażkach z rzędu. Wydawało się zatem, iż londyński klub, który ostatnio zanotował cztery ligowe zwycięstwa z rzędu, nie będzie miał problemów ze zgarnięciem trzech oczek. Tak się jednak nie stało. W pierwszej połowie „Święci” wyszli na prowadzenie dzięki bramce Minamino. W drugiej części rywalizacji „The Blues” zdołali odpowiedzieć, a rzut karny wykorzystał Mount. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Mount ośmiesza Bednarka

Całe spotkanie w barwach Southampton rozegrał Jan Bednarek. Choć polski defensor nie popełnił większego błędu, to przy jednym z ataków Chelsea, środkowy obrońca został ośmieszony przez Masona Mounta. Polak miał jednak szczęście, iż akcja nie zakończyła się golem dla „The Blues”.