Matka Adriena Rabiota zrobiła awanturę rodzinie Pogby i Mbappe! [WIDEO]

Reprezentacja Francji dość niespodziewanie odpadła z Euro 2020 już po 1/8 finału, przegrywając ze Szwajcarią po serii rzutów karnych. Jak to bywa po tego typu porażkach, media poruszają wiele tematów. Jednym z nich jest zachowanie matki Adriena Rabiota – Veronique, która postanowiła zrobić awanturę jeszcze na stadionie. W końcu pojawiło się nagranie z tego zdarzenia.

Wszystko wskazywało na to, że mistrzowie świata awansują do ćwierćfinału. W 75. minucie Paul Pogba strzelił fenomenalnego gola na 3:1. Mimo to, Szwajcarzy nie złożyli broni i dążyli do wyrównania, osiągając ten cel w 90. minucie. Przy tym trafieniu zawinił wspominany pomocnik Manchesteru United, który zbyt łatwo stracił futbolówkę w środku pola.

Pretensje matki

Jak informowały media, żal do Pogby mieli m.in. koledzy z zespołu, którzy skrytykowali zawodnika za brak odpowiedniego zaangażowania w defensywę. Jak się okazuje, sporą awanturę na trybunach zrobiła matka Adriena Rabiota, która postanowiła skrytykować Mbappe i Pogbę przy obecności ich rodzin.

Jak twierdzi Sébastien Tarrago, matka Rabiota tuż po zmarnowanym rzucie karnym przez Mbappe skierowała do jego rodziny następujące słowa – To zawstydzające, jak on wykonał tę jedenastkę. Gracz na takim poziomie. Uderzył zbyt lekko. Mam nadzieję, że go skrytykujesz.